Urząd Miasta i Gminy
Aktualności
Władze
Rada Miejska
Referaty
Jak załatwić sprawę?
Przetargi
KontaktMiasto i Gmina Mordy
O Mieście i Gminie
Historia
Fotogaleria
SołectwaJednostki Gminne
ZGK
MGOK
Biblioteka
MGOPS
MGKRPA
Szkoły i przedszkolaInstytucje
Policja
Kościoły i parafie
OSP
Banki
PocztaStowarzyszenia
Kluby sportoweArchiwum
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
poradnik.jpg

plan gospodarki jpg


 


Plan Gospodarki NiskoemisyjnejUwaga!! Zmiana numeru rachunku bankowego do opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi! Od dnia 1 stycznia 2020 r. opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy wnosić na nowy rachunek bankowy Miasta i Gminy Mordy o numerze 21 8038 0007 0042 2756 2000 0440 Bank Spółdzielczy w Łosicach, o/Mordy.

KONKURS "Najpopularniejszy Dzielnicowy 2010 roku"

Zgodnie z założeniami Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań 'Razem Bezpieczniej' dzielnicowy jako policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym odgrywa bardzo ważną rolę w systemie działań profilaktycznych ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną. Do niego należy również diagnozowanie zjawisk patologicznych i kryminalnych w środowisku. Właściwie rozpoznając i podejmując odpowiednie działania, uruchamia szereg przedsięwzięć prewencyjnych mających na celu przeciwdziałanie zjawiskom kryminogennym.

Mając na uwadze zwiększenie skuteczności działań dzielnicowego, zapewniających stałą poprawę poziomu bezpieczeństwa i porządku publicznego w rejonie służbowym, a także wyróżnienie rangi służby dzielnicowego, przy jednoczesnym poszerzeniu wiedzy mieszkańców o roli policjanta pierwszego kontaktu proszę o wypełnienie ankiety i oddanie głosu na dzielnicowego, który bierze udział w konkursie organizowanym przez Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach pod Nazwą " Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2010". Ankiety wraz ze skrzynkami na nie znajdują się w Urzędzie Miasta i Gminy w Mordach, Urzędzie Gminy Paprotnia oraz Posterunku Policji w Mordach.

Dzielnicowi Posterunku Policji w Mordach
1. mł. asp. Radosław Ługowski teren Miasta Mordy, gminy Paprotnia
2. asp. Krzysztof Konasiuk teren gminy Mordy

Jeżeli chce Pan/Pani oddać głos na jednego z wyżej wymienionych Dzielnicowych proszę o wyplenienie ankiety z załącznika i przesłanie na adres e-mail Komendy Miejskiej w Siedlcach: kmp.siedlce@mazowiecka.policja.gov.pl bądź wrzucenie do skrzynki w Urzędzie Miasta i Gminy w Mordach, Urzędzie Gminy w Paprotni oraz Posterunku Policji w Mordach.

Z poważaniem
Kierownik Posterunku Policji
w Mordach

nadkom. Artur Jagiełło

Ankieta Radosław Ługowski

Ankieta Krzysztof Konasiuk

 

 logo strony obywatel

RSO logo

stat4u
 Statystyki

Gmina na Facebooku
logo facebooka

Urząd Miasta i Gminy
w Mordach
ul. Kilińskiego 9
08-140 Mordy
tel. 25-641-54-02mailto:sekretariat@mordy.pl
fax 25-641-51-15